فیبر ترموپلاستیک 2018 طولانی

- Nov 30, 2018-

دومین کنفرانس Thermoplastics فیبر فیبر که توسط LFT-G® پشتیبانی می شود، در 4 تا 5 دسامبر 2018 در برلین، آلمان برگزار می شود، یک کنفرانس در زمینه فناوری و برنامه های LFT. کارشناسان پیشرو آخرین تحولات در مواد، فن آوری های تولیدی و کاربردهای نهایی را بررسی می کنند که باعث رشد کامپوزیت های LFT می شود.


LFT ترکیبی از استحکام بالا با وزن کم است، و این یک جایگزین جذاب برای فلزات و پلیمرهای گران قیمت است. سخنرانان کارشناس، آخرین برنامه های کاربردی LFT را در صنعت خودرو معرفی خواهند کرد که در بازار اصلی اصلی باقی می ماند و عملکرد بالای مواد در صنعت خودرو رشد سریع را به همراه خواهد داشت.


Long Fiber Thermoplastics 2018 شرکت های برجسته در صنعت LFT، بازیکنان کلیدی در زنجیره تامین LFT و همچنین کاربران و پردازشگرهای موجود و بالقوه را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این قابلیت های چند منظوره، عملکرد بالا و استفاده از سبک وزن، فرمولاسیون و پردازش اطلاعات به ارمغان می آورد. ترکیب پلیمر وزن


شرکت ما Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک شرکت با مسئولیت محدود. در این جلسه حضور خواهد داشت و منتظر مبادله عمیق و به اشتراک گذاشتن با شما در این جلسه خواهد بود.


AMI


Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 27، خیابان Hongxi، شهر Ma xiang، منطقه Xiang، Xiamen (361000)، چین

تماس: Candy Hu

تلفن: + 86-18659069962 (Whatsapp & Wechat)

اسکایپ: candyhu328520

ایمیل: candyhu@lfrtplastic.com

         


برای ارسال سریع ایمیل اینجا کلیک کنید