TPU LFT برای قطعات داخلی خودرو

LFT-G® Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک ، شرکت با مسئولیت محدود یک ترموپلاستیک پلاستیکی تقویت شده با فیبر طولانی است. مواد ما خصوصیات زیر را دارند. 1. تاثیر بهبود یافته 2. حالت ضربه 2.Safer 3.Reduced warpage 4.I مقاومت در برابر خزش
چت کن

جزئیات محصول


TPU LFT برای قطعات داخلی خودرو


جزئیات.jpg

TPU LFT به مدت 30 سال در صنعت خودرو استفاده شده است و با توسعه بیشتر پلی اورتان متعاقباً عملکرد بالا ، زمینه کاربرد آن در حال گسترش است و ذرات پلاستیکی TPU به راحتی رنگ می شوند ، که می تواند رنگ های رنگی را به قسمت های داخلی خودرو وارد کند. . تأثیراتی از قبیل بوشهای مقاوم در برابر سایش و مهر و موم های مفاصل راهنما در قطعات اتومبیل معمولی ، اتصالات کابل با مقاومت شیمیایی عالی ، تر و تمیز کردن درب درب های سخت و پاساژ مرکزی ضد لغزش و غیره از این موارد بهبود یافته است. TPU اختصاصی اتومبیل این ماده دارای مقاومت قشری و برخورد خراش است و جلوه خاموش و بدون لغزش را برای خودرو فراهم می آورد.

فیبرهای بلند TPU .jpg


TDS.jpg

RTPU-NA-LGF40.png

TPU LFT برای قطعات داخلی خودرو

مربوط به محصول.jpg

پلی پروپیلن کامپوزیت Pellets.jpg با فیبر بلند پر شده است TPU-NA-LGF55.jpg PBT-NA-LGF50.jpg PPS-LGF.jpg

PA6-LFT TPU-LFT PA66-LFT PEEk-LFT

TEAM.jpg

Team.jpg

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT ، با مسئولیت محدود

--- تبدیل برنامه ها و بازارها با تکنولوژی ترموپلاستیک تقویت شده با الیاف بلند

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT با مسئولیت محدود بر توسعه و ارائه راه حل های ترموپلاستیک کامپوزیت مواد تقویت شده با الیاف طولانی ، که به منظور پاسخگویی به نیازهای ساختاری خاص تولید می شوند ، تمرکز دارد. ما دارای 20 سال دانش جامع در زمینه ترموپلاستیک تقویت شده با فیبرهای طولانی ، ما در طول چرخه عمر محصول ، شریک زندگی خواهیم کرد.


FAQ.jpg

س: فیبر شیشه ای طولانی و محصولات فیبر کربن طولانی مستعد دلایل و راه حل های فیبر شناور هستند؟

پاسخ: با توجه به دمای پایین sol یا دمای پایین قالب و فشار کم قالب تزریق ، فیبر شیشه و رزین نمی توانند به خوبی سازگار و پخش شوند. دمای ناهموار قالب روی سطح قالب باعث ایجاد مشکل الیاف شناور می شود و دمای sol و دمای قالب افزایش می یابد. فشار تزریق را افزایش دهید.


س: پس از تقویت فیبر شیشه ای طولانی ، مقدار فیبر شیشه مواد افزایش می یابد. حلالیت چربی رزین عملکرد جریان را کاهش می دهد و فشار تزریق بسیار بیشتر از فشار بدون فیبر شیشه است. چگونه می توان مشکل قالب ضعیف و عدم روان بودن در قالب تزریق را حل کرد؟

پاسخ: در مرحله اولیه ، ابتدا باید اندازه ساختار محصول مشتری را بفهمیم ، چه تعداد سوراخ ها و گیت ها در قالب گیری محصول تأثیر داشته باشد ، خواه درجه حرارت قالب گیری تزریق سیالیت مدل ، فشار تزریق و ... باشد. تنظیم دمای قالب معقول است.


Hot Tags: tpu lft برای قطعات داخلی خودرو ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like