30% فیبر شیشه ای طولانی TPU ديگر

30% فیبر شیشه ای طولانی TPU ديگر

Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک شرکت, با مسئولیت محدود گرمانرم منحصر به فرد فیبر بلند تقویت شده پلاستیکی تولید شده است. ما 30% طولانی شیشه فیبر TPU برای ابزار قدرت پس از خواص است.
1. بهبود تاثیر
2. امن تر حالت ضربه
3 کاهش warpage
4 مقاومت در برابر حرارت بهبود
چت کن

جزئیات محصول


30% طولانی TPU فیبر شیشه ای ديگر

   


Details.jpg

TPU 30% طولانی فایبر گلاس مواد کامپوزیت (LFT) استحکام بالا، سفتی بالا، بالا پايداري، warpage کم، عمر طولانی خزش مقاومت و خواص عالی دیگر، به طور گسترده ای در صنعت خودرو استفاده شده است. در میان آنها، TPU (آلیاژ) / LFT مرکب می شود به طور گسترده ای استفاده شده در داشبورد خودرو ضربه گیر کف مجامع جلو و درب و زیر تنه حفظ.

LFRT TPU LONG GLASS FIBER.jpg

Uniqueness.jpg

خواص بلند شیشه ای فیبر تقویت قطعات بسیار وابسته به جهت گیری فیبر تولید شده در طول پردازش هستند. در اين پژوهش جهت الیاف شیشه بلند متمرکز تولید شده در طی مرحله پر شدن قالب دیسک (CGD) center‐gated شبیه سازی شده است. جهت گیری الیاف به مدل Folgar‐Tucker و تازگی توسعه یافته مدل semiflexible Bead‐Rod محاسبه گرديد. پارامترهای مدل rheologically سازگار در این شبیه سازی استفاده می شد به از روش قبلا پیشنهادی با استفاده از rheometer صفحه کشویی و تازه استرس نظریه تغییر یافته. جهت یابی CGD پيش بيني شده با مقادير اندازه گيری تجربی به دست آمده از نقاط مقايسه شدند. هر دو مدل خوبی زمانی که با استفاده از پارامترهای مدل سازگار با مطالعه مستقل رئولوژيكي انجام و نتایج ارائه تشویق برای روش پیشنهادی. نسبتا, مدل Folgar‐Tucker کمی بهتر پیش بینی جهت ارائه شده تا 20 درصد از شعاع اما بالاتر از 20% مدل Bead‐Rod بهتر ارزش مداری در هر دو جهت شعاعی و پیرامونی پیش بینی کرد. مدل Folgar‐Tucker با این حال، ارزش بهتر جهت عمود بر جهت جريان ارائه. در نهایت، هر دو مدل فقط کیفی نمایندگی جهت بالای 70% شعاع که اثرات جریان پیشانی بود مشکوک به non‐negligible. منحصر به فرد اين روش برای به دست آوردن پارامترهای مورد نیاز برای پیش بینی جهت گیری فیبر که مستقل از آزمایش های شبیه سازی شده و روش برای دست زدن به تعلیق فیبر بلند semiflexible استوار است.

LFT-G-Fiber-Skeleton-Montage.jpg

TDS.jpg

TPU 30% فیبر شیشه ای بلند

RTPU-NA-LGF30.png

ورقه داده های معمولی برای مرجع تنها است.

اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا دریغ نکنید با من تماس بگیرید.

Contact.jpg

LFT contact.jpg

Hot Tags: 30% طولانی TPU فیبر شیشه ای برای ابزار قدرت 30% TPU فیبر شیشه ای طولانی tpu پلاستیکی ramterial

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید