LFT-G® PPS LGF30

LFT-G® PPS LGF30

Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیکی شرکت با مسئولیت محدود فیبر تقویت شده منحصر به فرد ترموپلاستیک ساخته شده است.
مواد ما داراي خصوصيات زير هستند.
اثر 1.Improved
حالت ضربه 2.Safer
جابجایی 3.Reduced
4. بهبود مقاومت خزش
چت کن

جزئیات محصول

 

LFT-G® PPS LGF30منحصر به فرد فیبر بلند

LFRT، اصطلاح Thermoplastic Long Fiber Reinforce کوتاه، ترموپلاستیک های تقویت شده با فیبر طولانی است. ترموپلاستیک های تقویت شده با فیبر بالا به ترموپلاستیک های تقویت شده با طول بیش از 3 میلی متر اشاره دارد. الیاف به صورت یک طرفه با همان طول طول گلوله ها مرتب شده اند. طول فیبرهای تقویت کننده از ترموپلاستیک های تقویت شده تجاری عموما 25 تا 25 میلی متر است. در مقایسه با پلاستیکهای تقویت شده با فیبر شیشه ای که معمولا استفاده می شود، پلاستیک های تقویت شده با فیبر طولانی مدت در مدول خمشی سه برابر شده است، چهار برابر قدرت ضربه و می تواند محیط محیط -30 ℃ بدون تغییر باشد. LFRT می تواند نیازهای طیف گسترده ای از کاربران نهایی را تامین کند. با توجه به سختی بالا، وزن سبک، مقاومت در برابر خوردگی، هزینه کم و قابلیت کارایی عالی، LFRT می تواند به انواع ساختارهای پیچیده تطبیق داده شود تا جایگزینی عالی برای فلزات باشد.

LFT-G® PPS LGF30.jpg


خاص LFT-G® PPS LGF30


نام محصول LFT-G® PPS LGF30

مدل شماره

LFT-PPS-NA-LGF30

رنگ

طبیعی یا به عنوان مورد نیاز

کاربرد پوسته پوسته و قطعات لوازم خانگی و غیره

تایپ کنید

PPS پر فیبر شیشه ای طولانی 30٪مزیت

سختی بالا، کمرنگ شدن

مقاومت خستگی

ظاهر خوب محصول


ورق مشخصات فنی LFT-G® PPS LGF30


LFT-G® PPS LGF30.png

توجه داشته باشید:

این اطلاعات در نظر گرفته شده است که فقط به عنوان یک راهنما برای طراحان و پردازنده های ترموپلاستیک اصلاح شده مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که طراحی و پردازش پیچیده است، یک راه حل مجموعه تمام مشکلات را حل نخواهد کرد. برای دستیابی به نتایج مورد نظر، ممکن است بر اساس "محاکمه و خطا" مشاهده شود.


کاربرد LFT-G® PPS LGF30

LFT-G® PPS LGF30 به طور گسترده ای در زمینه های صنعتی مانند مخزن آب خنک کننده، پروانه شیمیایی پمپ، پوسته شیمیایی پمپ، بخاری بخاری آب، سوپاپ بخاری آب، قطعات خانگی، پروانه ی خنک کننده آب و غیره استفاده می شود.

LFT-G® PPS LGF30.jpg


صدور گواهینامه

LFT-G® PPS LGF30.jpg

LFT-G® PPS LGF30.jpg


تیم ما

LFT-G® PPS LGF30.jpg

Xiamen LFT Composite Plastic Co.، Ltd. متخصص در تولید ترموپلاستیک های تقویت شده با فیبر طولانی است. این تجربه بیش از 10 سال تجربه جامع و اختصاص داده شده به استفاده از تکنولوژی فیبر بلند به برنامه های کاربردی و بازارهای جدید است.


اطلاعات تماس

LFT-G® PPS LGF30.jpg

Hot Tags: lft-g® pps lgf30، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید