فیبر شیشه ای بلند PP برای پدال شتاب دهنده الکترونیکی

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT با مسئولیت محدود یک ترموپلاستیک پلاستیکی تقویت شده با الیاف طولانی است.
فیبر شیشه ای بلند ما PP برای پدال شتاب دهنده الکترونیکی دارای خواص زیر است.
1. اثر بهبود یافته است
حالت ضربه 2.Safer
3. صفحه کاهش یافته جنگ
4. مقاومت در برابر خزش
چت کن

جزئیات محصول

فیبر شیشه ای PP بلند برای پدال شتاب دهنده الکترونیکی


فیبر شیشه ای بلند PP برای جزئیات پدال شتاب دهنده الکترونیکی

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

pp lgf30.jpg


پلاستیک پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه بلند به یک ماده کامپوزیت پلی پروپیلن اصلاح شده حاوی الیاف شیشه ای به طول 10 تا 25 میلی متر اشاره دارد که از طریق قالب تزریق و سایر فرآیندها به یک ساختار سه بعدی شکل می گیرد.

ریزساختار عملکرد کلان را تعیین می کند ، بنابراین پلاستیک تقویت شده با فیبر شیشه ای 10 ~ 25 میلی متر (به اختصار LGFPP) از مقاومت ، سفتی ، مقاومت و مقاومت بالاتری برخوردار است و نسبت به پلاستیک تقویت شده با فیبر شیشه ای 4 ~ 7mm معمولی (به اختصار GFPP) از مقاومت بالاتری برخوردار است. انحنای کم و سایر مزایا. علاوه بر این ، مواد پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه طولانی حتی در صورت قرار گرفتن در دمای بالای 100 درجه سانتیگراد ، خزش قابل توجهی ایجاد نمی کنند و نسبت به پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه کوتاه مقاومت خزش بهتری دارند.

PlastiComp-Fiber-Skeleton-Montage.jpg


در محصولات قالب تزریقی ، الیاف شیشه ای بلند به شکل ساختار شبکه فله ای متلاشی می شوند. حتی پس از سوختن بستر پلی پروپیلن ، شبکه فیبر شیشه ای طولانی هنوز اسکلت فیبر شیشه ای با استحکام خاصی تشکیل می دهد ، در حالی که الیاف شیشه ای کوتاه معمولاً پس از سوختن اسکلت به الیاف غیر مقاومت تبدیل می شوند. علت این وضعیت عمدتا به این دلیل است که نسبت ابعاد فیبرهای تقویت کننده اثر تقویت کننده را تعیین می کند. نسبت ابعاد بحرانی = L / D. پرکننده با نسبت ابعاد بحرانی کمتر از 100 و الیاف شیشه ای کوتاه هیچ اثر تقویتی ندارد ، در حالی که نسبت ابعاد بحرانی کمتر از 100 است. فیبر شیشه به عنوان تقویت کننده عمل می کند.
long fiber reinforced thermoplastics pp.jpgفیبر شیشه ای PP بلند برای کاربرد پدال شتاب دهنده الکترونیکی

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

油门踏板.jpg


بازوهای پدال شتاب دهنده الکترونیکی باید در برابر نیروهای بزرگ مقاومت کنند. بنابراین ، مواد مورد استفاده باید دارای خواص مکانیکی عالی ، چقرمگی خوبی باشند و در دمای بالا و پایین نباید خاصیت مواد تغییر زیادی کند. در حال حاضر ، بازوی پدال شتاب دهنده الکترونیکی عمدتا از مواد PA تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده است. ما با موفقیت از پلاستیک فیبر شیشه ای طولانی PP-LGF40 / 50 برای پدال شتاب دهنده الکترونیکی استفاده کرده ایم که عملکرد خوبی از بوی کم و استحکام بالا دارد ، که پایین تر از هزینه مواد PA تقویت شده است.


تیم ما

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

60٪ فیبر شیشه بلند تقویت شده PP.jpg

اطلاعات تماس

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

تماس با فیبر شیشه ای طولانی pp.jpg

Hot Tags: الیاف شیشه ای بلند برای پدال شتاب دهنده الکترونیکی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like