LFT PP برای سینی پلاستیکی LFT

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT با مسئولیت محدود یک ترموپلاستیک پلاستیکی تقویت شده با الیاف طولانی است.
مواد ما LFT PP برای سینی پلاستیک LFT دارای خواص زیر است.
1. اثر بهبود یافته است
حالت ضربه 2.Safer
3. صفحه کاهش یافته جنگ
4. مقاومت در برابر خزش
چت کن

جزئیات محصول


LFT PP برای سینی پلاستیکی LFT


جزئیات PP LGF

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

pp lgf30.jpg


پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه سنتی به دلیل کم هزینه بودن و خواص مکانیکی عالی ، در زمینه مواد بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. در مقایسه با مواد پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف کوتاه ، در مقایسه با مواد پلی پروپیلن تقویت شده با فیبر کوتاه ، طول مواد کامپوزیت تقویت شده با الیاف شیشه (LFT PP) به دلیل تغییر روند تولید ، افزایش یافته است. حتی پس از قالب گیری تزریق ، طول نهایی فیبر بسیار بیشتر از فیبر اصلی است و طول متوسط ​​در محصول می تواند به حدود 2 میلی متر برسد.

در مقایسه با ترموپلاستیک تقویت شده با فیبر شیشه ای کوتاه (طول ذرات موجود در محصول حدود 20 میلی متر است) ، ماده LFT PP طول الیاف شیشه ای بسیار طولانی را در محصول حفظ می کند ، بنابراین به خواص مکانیکی بهتری می دهد. با عملکرد حرارتی ، LFT-PP همچنین از مقاومت خزش در دمای بالا نسبت به فیبر تقویت شده با فیبر منفی برخوردار است. این مزایا باعث می شود عملکرد LFT PP به عملکرد پلاستیک های مهندسی مانند PA یا PPO نزدیک یا نزدیک شود.


long fiber reinforced thermoplastics pp.jpgمحدوده برنامه

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

LFT PP for LFT Plastic tray.png

با توسعه انبارداری و لجستیک مدرن ، پالت ها نقش اساسی در زمینه انبارداری و تدارکات ایفا کرده اند. پالت های کوچک نقش بسیار مهمی در انبارداری سریع و مناسب مدرن و تدارکات دارند و به طور گسترده در انبارداری ، تدارکات ، ماشین آلات ، الکترونیک ، مواد غذایی ، دارویی ، دخانیات ، خودرو ، پوشاک و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.

در حال حاضر دو نوع پالت وجود دارد: پالت های چوبی سنتی و پالت های پلاستیکی. پالت های چوبی به دلیل داشتن منابع چوبی توسط دولت محدود شده اند و پالت های پلاستیکی به دلیل مزایای استفاده در قالب بندی مناسب ، قیمت پایین و بازیافت مجدد بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

در حال حاضر ، سینی های پلاستیکی عمدتا از پلی اتیلن با چگالی بالا یا پلی پروپیلن پر از پودر مواد معدنی ساخته شده اند. آنها توسط دستگاههای قالب گیری تزریقی در مقیاس بزرگ تزریق می شوند. استحکام مواد اولیه زیاد نیست. بنابراین ، بار سینی معمولاً با استفاده از طراحی ساختاری ویژه تقویت می شود ، چنین پالت ها اغلب سنگین هستند (معمولاً 15-20 کیلوگرم در هر) ، و همچنین انجام انباشت موثر برای بازیافت و حمل و نقل دشوار است. کشنده ترین نکته این است که پالت های پلاستیکی سنتی از نظر ظرفیت بار زیاد نیستند ، معمولاً فقط 2 تن کالا با کاربرد محدود بارگذاری می شود.


تیم ما

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

60٪ فیبر شیشه بلند تقویت شده PP.jpg

اطلاعات تماس

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

تماس با فیبر شیشه ای طولانی pp.jpg

Hot Tags: lft PP برای سینی پلاستیک lft ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like