Copolymer PP با گلوله های رزین فیبر Long Glass

Copolymer PP با گلوله های رزین فیبر Long Glass؛ مواد اولیه؛ کارخانه در Xiamen؛ هزینه down.Long lifeness؛
چت کن

جزئیات محصول

جزئیات ورق داده

* هوموپلیمر پلی پروپیلن از یک مونومر تک پروپیلن پلیمری شده و دارای بلورینگی بالا و مقاومت مکانیکی خوب و مقاومت در برابر حرارت است. پلیپروپیلن کوپلیمر با مقدار کمی از اتیلن مونومر در طول پلیمریزاسیون به منظور ایجاد مقاومت در برابر ضربه بالا copolymerized. . پس از کوپلیمرازی و هموپلیمریزاسیون به الیاف شیشه ای بلند اضافه می شوند، خواص مواد اصلاح شده خود را به طور قابل توجهی تغییر نمی دهند. با قالب قالب گیری مربوطه، اکستروژن، قالب گیری تزریقی، می تواند تا حد زیادی نیازهای محصولات مشتریان را برآورده کند. خوش آمدید به ما برای مشاوره دقیق و جزئیات ارتباط با ما تماس بگیرید. PP پلیمر با فیبر طولانی شیشه ای.

* Amy Whatapp / wechat / اسکایپ: 86 139 5009 5727.

* Copolymer PP با فیبر شیشه ای طولانی، LFT-G کارخانه تولید مواد 20٪ -70٪ طولانی است شیشه تقویت شده کوپلیمر پلی پروپیلن (PP) ترموپلاستیک کامپوزیت ساخته شده با استفاده از فرایند pultrusion که ذوب impregnates فیبر با رزین ماتریکس به حداکثر رساندن عملکرد.
بر اساس پلیمری ترموپلاستیک، قالب گیری اکستروژن پس از پردازش ذوب از طریق استفاده از تجهیزات استاندارد. محصول را می توان برای قالب گیری تزریق استفاده می شود.


2 ساخت و تولید فرآیند فیبر چسب طول را به پلی پروپیلن اضافه کنیدفیبر شیشه ای 3Long در پلی پروپیلن از طریق تزریق ریخته گری عملکرد


4LFT-G بسته بندی مواد مراجعه کنید


6 محدوده برنامه و موفقیت پروژه


7 تیم و تا حدودی عکس مشتری7 عضو LFT معرفی کنید


8 پرسش و پاسخ PAGE


5 XIAMEN LFT تاییدیه های ترموپلاستی تقویت شده


9 اطلاعات تماس LFT

لطفا با امی تماس بگیرید

Hot Tags: Copolymer PP با گلوله های رزین فیبر Long Glass؛ مواد اولیه؛ کارخانه در Xiamen؛ هزینه down.Long lifeness؛

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید