ماژول درب اتومبیل PP پر از فایبرگلاس بلند

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT با مسئولیت محدود یک ترموپلاستیک پلاستیکی تقویت شده با الیاف طولانی است. ماژول درب اتومبیل PP که از فایبرگلاس بلند پر شده است دارای ویژگی های زیر است. 1. تاثیر بهبود یافته 2. حالت ضربه 2.Safer 3.Reduced warpage 4.I مقاومت در برابر خزش
چت کن

جزئیات محصول


ماژول درب اتومبیل PP فایبرگلاس بلند پر شده است


مشخصات کالا

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

پلی پروپیلن تقویت شده با فیبر شیشه ای طولانی (LGFPP) یکی از انواع جدید مورد توجه است. به عنوان یک ماده حمل کننده برای ماژول های خودرو ، این ماده نه تنها می تواند به طور موثری سفتی ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر خزش و پایداری بعدی محصول را بهبود ببخشد ، بلکه محصولات پیچیده ماژول خودرو را نیز بسازد. با توجه به الزامات استحکام ، حامل ماژول معمولی معمولاً با فشار دادن یک ترموپلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه ای (GMT) یا مواد صفحه فلزی مبتنی بر پلی پروپیلن بدست می آید. با توجه به استفاده از فرم دهی مطبوعات ، ادغام چند قسمت دشوار است. به منظور افزایش استحکام و استحکام و به دست آوردن ضخامت تشکیل نازک ، استفاده از یک دنده تقویت کننده نیز ضروری است. علاوه بر این ، اقدامات دیگری برای از بین بردن فلاش و منفذ قسمت قالب ریزی شده لازم است. کلیه عوامل فوق کاهش وزن و هزینه محصولات ماژول خودرو را محدود می کند. از آنجایی که فلز برای شکل دادن به اشکال پیچیده مناسب نیست ، استفاده از آن را در بسیاری از قسمتها محدود می کند و همین امر مانع کاهش هزینه می شود. در مقابل ، قالب تزریق پلاستیک تقویت شده با فیبر شیشه ای می تواند بسیاری از اشکالات فوق را بر طرف کند. با این حال ، الیاف شیشه ای ممکن است در طی فرآیند قالب گیری تزریق آسیب دیده و بدون به دست آوردن استحکام لازم آسیب ببینند.


long fiber reinforced thermoplastics pp.jpg

ماژول درب CarCar

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

Door module

هیوندای سوناتا پلاستیک های فولادی موجود در چهار درب را با pp پر از فایبرگلاس بلند در قسمتهای درب پلاستیکی خودرو جایگزین می کند که باعث کاهش کیفیت کلی خودرو در حدود 2 کیلوگرم می شود. در عین حال ، توسعه مدولار درب را ارتقا داده و 21 مؤلفه را در قالب تزریق یکپارچه می کند. در قسمت ها ، پنج فرآیند مونتاژ به یک ساده شده است که باعث کاهش هزینه مونتاژ کلی خودرو می شود. در ماژول درب جلو مدل جدید فورد فیستا ، انواع مختلفی از اجزای کاربردی مانند قفل درب ، بالابر شیشه ای درب ، بلندگو ، دستگاه ضد سرقت و غیره یکپارچه شده است.

سؤالات متداول

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

Q1: این محصول به راحتی شکننده می شود و تغییر مواد ترموپلاستیک تقویت شده با فیبر طولانی می تواند این مشکل را برطرف کند؟

پاسخ: باید خصوصیات مکانیکی کلی بهبود یابد. مشخصات فیبر شیشه ای طولانی و فیبر کربن طولانی از مزایای خواص مکانیکی است. عملکرد ضربه از مواد اصلاح شده سنتی 1-3 برابر بیشتر و مقاومت کششی 0.5-1 برابر افزایش می یابد.

Q2: فیبر شیشه ای طولانی و محصولات فیبر کربن طولانی مستعد دلایل و راه حل های فیبر شناور هستند؟

پاسخ: با توجه به دمای پایین sol یا دمای پایین قالب و فشار کم قالب تزریق ، فیبر شیشه و رزین نمی توانند به خوبی سازگار و پخش شوند. دمای ناهموار قالب روی سطح قالب باعث ایجاد مشکل الیاف شناور می شود و دمای sol و دمای قالب افزایش می یابد. فشار تزریق را افزایش دهید.

اطلاعات تماس

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

تماس با فیبر شیشه ای طولانی pp.jpg

Hot Tags: ماژول درب اتومبیل PS پر از فایبرگلاس بلند ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like