الیاف شیشه ای پلی پروپیلن 40pp Virgin Resin Pp

الیاف شیشه ای پلی پروپیلن 40pp Virgin Resin Pp

الیاف شیشه ای پلی پروپیلن 40pp Virgin Resin Pp
چت کن

جزئیات محصول

فیبر شیشه ای پلی پروپیلن با رزین با کیفیت 40pp

فیبرهای شیشه بلند کامپوزیت های تقویت شده با فیبر شیشه ای 40 لیتری رزین بکر الیاف پلی پروپیلن شیشه ای موجب صرفه جویی در وزن قابل توجهی می شوند و استحکام و استحکام بهینه ای را در ترموپلاستیک تقویت شده ارائه می دهند. از نظر خواص مکانیکی عالی فیبر کربن طولانی تقویت شده با 40 فیبر رزین بکر الیاف شیشه پلی پروپیلن


نسبت رزین PP مورد استفاده در محصولات قالب گیری تزریقی می تواند نیمی از آن را تشکیل دهد. در میان آنها ، مایحتاج روزانه از PP معمولی به عنوان مواد اولیه استفاده می شود ، و برخی از قطعات اتومبیل از PP تقویت شده یا سخت شده به عنوان مواد اولیه استفاده می کنند ، در حالی که سایر کاربردها از کوپلیمر سازی با مقاومت بالا و درجه حرارت پایین گلبرگ استفاده می کنند. مواد اولیه عمدتا پروپیلن PPC.

اتومبیل: الیاف شیشه ای پلی پروپیلن رزین با کیفیت 40 pp به طور فزاینده ای تبدیل به ماده اصلی برای لوازم جانبی خودرو شده و به بزرگترین نوع پلاستیک اتومبیل تبدیل می شود. PP toughened برای ضربه گیرها و درپوش های پوسته چرخ مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که PP تقویت شده برای داشبورد ، چرخ های فرمان ، دستگیره ها ، ظروف ، موارد باتری و غیره استفاده می شود.


ضروریات روزانه: معمولاً PP در آویزهای قالب تزریقی ، صندلی ، مدفوع ، سطل ، حوضچه ، اسباب بازی ، لوازم التحریر ، لوازم اداری ، مبلمان ، لولا ، جعبه های گردش مالی و غیره استفاده می شود.

لوازم برقی: اصلاح شده الیاف شیشه ای پلی پروپیلن با رزین با کیفیت PP 40 PP ؛ در سطل های ماشین لباسشویی ، ظروف تلویزیون ، برگ فن ، روکش یخچال ، و وسایل کوچک لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.


مقطع تحصیلی پر کردن مشخصات شماره محصول

فیبر شیشه ای پلی پروپیلن با رزین با کیفیت 40pp

کاربرد
درجه عادی
20٪ PP-NA-LGF20 مقاومت بالا ؛ استحکام؛ قطعات ورزشی. انرژی قطبی؛ سایر الزامات ویژه مشتری؛
30٪ PP-NA-LGF30
40٪ PP-NA-LGF40
50٪ PP-NA-LGF50


بر اساس پلیمر ترموپلاستیک ، قالب گیری اکستروژن پس از پردازش مذاب از طریق تجهیزات استاندارد استفاده می شود. این محصول را می توان برای قالب تزریق استفاده کرد.


2 فرآیند تولید فیبر شیشه ای طولانی به پلی پروپیلن اضافه می شود


فیبر شیشه ای 3 طول در پلی پروپیلن از طریق عملکرد قالب گیری تزریقی


بسته بندی مواد 4LFT-G مراجعه کنید

5 XIAMEN LFT گواهینامه های THERMOPLASTIC اصلاح شده است

لطفا با امی تماس بگیرید

Hot Tags: فیبر شیشه ای پلی پروپیلن رزین 40 پی پی پی ، الیاف شیشه ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like