فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 برای روغن موتور موتور

فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 برای روغن موتور موتور:
مقاومت خمشی ، مدول خمشی ، استحکام ضربه و مقاومت برشی هواپیما کامپوزیت های CCF / MCPA با افزایش محتوای فیبر کربن افزایش می یابد.
2- ضریب اصطکاک و سایش کامپوزیت های CCF / MCPA با افزایش بار کاهش می یابد.
3. مکانیسم سایش کامپوزیت CCF / MCPA به طور عمده سایشی ساینده و سایش چسب است.
چت کن

جزئیات محصول

فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 برای روغن موتور موتور

مشخصات محصول

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png


نام محصول فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 برای روغن موتور موتور
رنگ سیاه ، طبیعی ، به عنوان مورد نیاز
تایپ کنید گلوله ، گرانول ، تراشه
محتوای پر شده الیاف شیشه بلند 10-70٪

طول فیبر شیشه ای

6mm-25mm
بندر بندر Xiamen

نام تجاری

LFT-G

زمان تحویل 7-10 روز پس از پرداخت
از نظر وزن مؤلفه ، در مقایسه با تابه های روغن ریخته گری آلیاژ آلومینیوم ، وزن قابلمه های روغن نایلون 66 LGF 30 تا 60 درصد کاهش می یابد. از نظر هزینه های تولید ، تابه روغن شیشه ای طولانی نایلون 66 نه تنها می تواند هزینه های تولید قالب را کاهش دهد ، بلکه فرایند ماشینکاری را نیز پس از ریختن قالب تابه روغن آلیاژ آلومینیوم از بین می برد. صرفه جویی در هزینه قالب پلاستیکی به تنهایی می تواند قابل توجه باشد. طول عمر قالب فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 10 برابر قالب آلیاژ آلومینیوم است و هزینه تولید آن 10 تا 40 درصد پایین تر از تابه روغن آلیاژ آلومینیوم است.

از آنجا که الیاف شیشه ای بلند نایلون 66 از عملکرد جامع و بهتری برخوردار است و از مشخصات بسیاری برخوردار است ، از جمله مقاومت شیمیایی و بازیافت آسان ، جایگزین کردن تابه روغن ساخته شده از صفحه فولادی می تواند باعث کاهش کیفیت ، افزایش دقت محصول و بهبود پایداری بعدی شود.


فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 برای روغن موتور TDS

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

PA66+LGF30 TDS.JPG

اگر به برگه داده فنی فنی محتویات شیشه بلند نایلون 66 برای روغن موتور موتور احتیاج دارید ، لطفاً با Candyhu@lfrtplastic.com تماس بگیرید.

LONG fiber length2.jpg

LONG FIBER'S Manufacturing.jpg

فیبر شیشه ای بلند نایلون 66 برای کاربرد روغن موتور روغن

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

تابه روغن موتور در قسمت پایینی موتور قرار دارد و به عنوان پوسته بیرونی مخزن ذخیره روغن می توان آن را با میل لنگ جدا و آب بندی کرد. تابه روغن نیمه پایینی لاستیک است که به عنوان لنگوی زیرین نیز شناخته می شود. قابلمه های روغن سنتی بیشتر از صفحات فولادی نازک حک شده اند و یک حفره تثبیت کننده روغن در داخل آن نصب شده است تا از لکه دار شدن و پاشیدن سطح روغن ناشی از لرزش موتور جلوگیری کند ، که این امر باعث رسوب ناخالصی های روان کننده می شود. برای بازرسی مقدار ضربات روغن در قسمت جانبی نصب شده است. دو نوع قابلمه روغن فولادی تمبر و تابه روغن آلیاژ آلومینیوم مرده وجود دارد.


 Engine Oil Pan.jpg


گواهینامه SGS

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

PA66 LCF SGS.JPG

با ما تماس بگیرید

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

مخاطبHot Tags: نایلون 66 فیبر شیشه ای طولانی برای روغن موتور ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like