با استفاده از مواد حرارتی رسانا PEEK برای ارتباطات 5G

رسانا از نظر حرارتی PEEK برای ارتباطات 5G: 1. مقاومت در برابر مقاومت در برابر ، مقاومت در برابر حرارت ، استحکام بالا ، ضربه محکم 2. ضربه بالا ، کشویی زیاد ، جریان زیاد ، براقیت بالا ، مقاومت در برابر آب و هوا و غیره حمل و نقل هوایی ، ماشین آلات ، الکترونیک ، مواد شیمیایی ، اتومبیل و سایر رشته های فناوری پیشرفته با فیبر کربن طولانی از 20٪ -60٪ است.
چت کن

جزئیات محصول

PEEK براکت فیکساتور خارجی استخوان فیبر کربن

مشخصات محصول

LFT-G® PP LGF30.pngبا توسعه ارتباطات ، به تدریج اتلاف انرژی افزایش می یابد. تاکنون به دلیل افزایش زیاد سرعت انتقال ، تلفات انرژی نیز به شدت افزایش یافته است و تولید گرما نیز افزایش یافته است. بنابراین ، عملکرد دفع گرما دستگاه نیز بیشتر است. اتلاف حرارت تبدیل به یک مسئله مهم برای تجهیزات 5G شده است.


PEEK for 5G communication.png

این قابل درک است که مصرف برق ایستگاه های پایه 5G 2.5 تا 4 برابر مصرف برق ایستگاه های پایه 4G است که به ناچار باعث افزایش تولید گرمای ایستگاه های پایه می شود. قطعات غرق گرما معمولی غرق گرمازدگی فلز هستند ، اما این فلز سنگین است و عایق بندی نشده ، فرایند پیچیده است و دقت پردازش بالا ، مقاومت در برابر خوردگی ضعیف است. به منظور کاهش وزن و کاهش هزینه ، الزامات مواد اتلاف گرما بیشتر است ، به مواد با چگالی کمتر ، هدایت حرارتی بهتر و مقاومت در برابر خوردگی قوی نیاز است. PEEK for 5G communication.jpeg علاوه بر ایستگاه های پایه ، اتلاف حرارت وسایل الکترونیکی مانند تلفن های همراه ، لپ تاپ و رایانه های لوحی نیز مورد توجه همه قرار گرفته است. هرچه دستگاه های الکترونیکی بیشتر و بیشتر عملکردها را اجرا کنند ، انرژی بیشتری مصرف می کنند و تولید گرما جدی تر می شوند. در عین حال ، طراحی فضای محدود الزامات بالاتری را در اتلاف حرارت ایجاد می کند. در بازار 5G هزار یوان آینده ، پلاستیک پلاستیکی ممکن است در اثر انفجار به وجود بیاید ، اما همه ما می دانیم که پلاستیک های معمولی از هدایت حرارتی ضعیفی برخوردار نیستند و نمی توانند گرمای تولید شده در داخل تجهیزات ترمینال را به موقع تابش کنند ، که این امر بر عملکرد تجهیزات.


پلاستیک های رسانا از نظر حرارتی از پرکننده های رسانای حرارتی برای پر کردن یکنواخت مواد ماتریس پلیمر برای بهبود هدایت حرارتی خود استفاده می کنند


برگه داده فیبر کربن بلند PEEK


long carbon fiber PEEK

تیم ما

LFT-G® PP LGF30.png

7 عکس تیمی و جزئی مشتری

با ما تماس بگیرید

LFT-G® PP LGF30.png

contact.jpg


Hot Tags: از گرما مواد رسانا برای برقراری ارتباط 5G ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like