فیبر کربن PEEK Material for Drone Rack

الیاف کربن PEEK برای رکورد هواپیمای بدون سرنشین:
1. مقاومت در برابر مقاومت در برابر باد ، پایداری حرارتی ، استحکام بالا ، سفت تر
2. تاثیر زیاد ، کشویی بالا ، جریان زیاد ، براقیت بالا ، مقاومت در برابر آب و هوا و غیره
3. برای PEEK سری های فیبر کربن بلند ما ، پر شده برای حمل و نقل هوایی ، ماشین آلات ، الکترونیک ، مواد شیمیایی ، خودرو و سایر رشته های فناوری پیشرفته با فیبر کربن طولانی از 20--60 suitable مناسب است.
چت کن

جزئیات محصول

الیاف کربن PEEK برای رکورد هواپیمای بدون سرنشین

مشخصات محصول

LFT-G® PP LGF30.png

peek resin

فیبر کربن از نظر اندازه پایدار است ، تغییر شکل آن آسان نیست و ضریب انبساط خطی نزدیک به "0" دارد. در بعضی از مناطق حساس به گرما ، تغییرات دما روی اندازه گیری دقیق ، مانند ابزار اندازه گیری فیبر کربن و ابزار اندازه گیری فیبر کربن تأثیر می گذارد. این نیاز حتی در دستگاههای هوافضای پر مصرف مانند سنسورهای از راه دور هوافضا و تلسکوپهای نجومی نیز دقیق تر است. اختلافات زیاد دما باعث تغییر فاصله دیافراگم و دقت هر بشکه می شود که این امر تا حد زیادی بر حسگرهای از راه دور نوری تأثیر می گذارد. کیفیت تصویر. بنابراین در این زمینه های حساس به گرما از لوله های فیبر کربن بیشتر و بیشتر استفاده می شود. علاوه بر کاهش وزن و کاهش هزینه های استفاده ، مزایای عملکرد مواد کامپوزیت فیبر کربن همچنین به پیشرفت تجهیزات تحقیقات علمی کمک شایانی می کند.

PEEK Composite material for Drone wing.jpeg

الیاف کربن PEEK برای رکورد هواپیمای بدون سرنشین

فیبر کربن PEEK همچنین در برنامه های بدون سرنشین عملکرد بسیار خوبی دارد. در کاربردهای واقعی می توان آن را بر روی قسمت های مختلف بدن این پهپاد مانند بازوها و قاب ها اعمال کرد. در مقایسه با مواد آلیاژ آلومینیوم ، استفاده از لوله های الیاف کربن در هواپیماهای بدون سرنشین می تواند حدود 30٪ وزن را کاهش دهد ، که می تواند باعث افزایش ظرفیت بار و استقامت هواپیماهای بدون سرنشین شود. لوله فیبر کربنی از مزایای مقاومت در برابر کششی بالا ، مقاومت در برابر خوردگی و اثر ضد شوک خوبی برخوردار است ، به طوری که عمر پهپاد به طور موثر تضمین می شود. طبق آمار ، بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین مصرف کننده و پهپادهای محافظت از گیاهان کشاورزی از لوله های الیاف کربن به عنوان سازه اصلی استفاده می کنند.برگه داده فیبر کربن بلند PEEK


long carbon fiber PEEK

تیم ما

LFT-G® PP LGF30.png

7 عکس تیمی و جزئی مشتری

با ما تماس بگیرید

LFT-G® PP LGF30.png

contact.jpg


Hot Tags: فیبر کربن برای رک هواپیمای بدون سرنشین ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like