کارخانه تولید واقعی LFT LCF PEEK

کارخانه تولید واقعی LFT LCF PEEK

کارخانه مستقیم تولید 1 کتون پلی اتر اتر LFT-G دارای مقاومت در برابر گرما ، پایداری شیمیایی پلاستیک تنظیم کننده ترموس و توانایی قالب ترموپلاستیک است. 2. زمان تحویل: بر اساس آزمایش مجدد آزمون خود و جزئیات را تأیید کنید. کالاها می توانند تولید را به موقع و طی 5-10 روز کاری از بندر چین به جهانی انجام دهند.
چت کن

جزئیات محصول

جزئیات برگه داده ها


کارخانه تولید واقعی PEEK از مقاومت شیمیایی بسیار خوبی برخوردار است. در بین مواد شیمیایی ، فقط اسید سولفوریک غلیظ می تواند آن را کاهش داده یا از آن غلیظ کند. مقاومت در برابر خوردگی آن نزدیک به فولاد نیکل است و ذاتاً از بین برنده شعله است. دود و گازهای سمی را آزاد می کند و مقاومت در برابر اشعه قوی دارد.

رزین PEEK دارای مقاومت و مقاومت خوبی در برابر تنش متناوب است. این برجسته ترین پلاستیک و قابل مقایسه با مواد آلیاژی است.

رزین PEEK دارای ویژگی های برجسته تریبولوژیکی ، مقاومت در برابر کشویی عالی و عملکرد سایش در برابر فرسایش ، به خصوص مقاومت در برابر سایش بالا و ضریب اصطکاک کم در 250 درجه سانتیگراد است.

گیاهان LFT از فرآیندهای اکستروژن طولانی با یک فرآیند اکستروژن استفاده می کنند که بهتر باعث حفظ تمامیت الیاف کربن طولانی می شود.

2 فرآیند تولید الیاف شیشه طولانی به پلی پروپیلن اضافه می کندفیبر شیشه ای 3 طول در پلی پروپیلن از طریق عملکرد قالب گیری تزریقی

PEEK Long Carbon Fiber application Range & Success Project (2)


7 عکس تیمی و جزئی مشتری7 عضو LFT معرفی کنید


8 صفحه FAQ


5 XIAMEN LFT گواهینامه های THERMOPLASTIC را دوباره اصلاح کرد


9 اطلاعات تماس با LFT

لطفا با امی تماس بگیرید

Hot Tags: کارخانه تولید واقعی lft lcf نگاه کردن ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید