فیبر کربن تقویت شده با پلاستیک رسانا PPS

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT با مسئولیت محدود یک ترموپلاستیک پلاستیکی تقویت شده با الیاف طولانی است.
ماده پلاستیک رسانا PPS تقویت شده با الیاف کربن دارای خواص زیر است.
1. اثر بهبود یافته است
حالت ضربه 2.Safer
3. صفحه کاهش یافته جنگ
4. مقاومت در برابر خزش
چت کن

جزئیات محصول

پلاستیک رسانای PPS تقویت شده با فیبر کربنفیبر کربن جزئیات پلاستیک رسانا PPS تقویت شده

فیبر شیشه ای طولانی تقویت شده PA 6.png


پلاستیک رسانا PPS پلاستیک رسانا تقویت شده با فیبر کربن یک ماده پلیمری کاربردی است که با رزین و ماده رسانا مخلوط شده و با روش پردازش پلاستیک پردازش می شود. این است که عمدتا در الکترونیک ، بسته بندی مدار مجتمع ، محافظ موج الکترومغناطیسی و زمینه های دیگر استفاده می شود. مقاومت سطحی (Ω): 0.5 0.5 250 با توجه به طبقه بندی خواص الکتریکی ، می توان آنرا به: عایق ها ، بدنه های ضد الکتریسیته ، هادی های برقی و رسانای بالا تقسیم کرد. به طور کلی مقاومت الکتریکی مواد رسانا از طریق مواد رسانا مانند سیاه کربن و فلزات انجام می شود. پودر و غیره

این مواد رسانا را پرکننده های رسانا می نامند. پودر نقره و کربن سیاه بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرد. آنها نقش مهمی در تولید پلاستیک های رسانا کامپوزیت دارند. بالاتر از 10 10 Ω · سانتی متر عایق نامیده می شود. استحکام خمش (MPa): 150 ~ 70 مقدار مقاومت در دامنه 10 4 -10 9 Ω · سانتی متر است که به نام نیمه هادی یا بدنه آنتی استاتیک گفته می شود. پلاستیک آنتی استاتیک رسانا محصولات الکترونیکی را کاهش می دهد اشعه الکترومغناطیسی برای محافظت از سلامت انسان. آنهایی که مقادیر مقاومت زیر 10 4 4 cm دارند به عنوان رسانا نامیده می شوند. آنهایی که مقادیر مقاومت زیر 10 2 2 و یا حتی پایین تر دارند ، رسانای زیاد نامیده می شوند و از پلاستیک های رسانا ساختاری می توان برای ساخت باتری های پلاستیکی با قدرت بالا ، خازن های با چگالی انرژی بالا ، مواد جذب کننده مایکروویو و غیره استفاده کرد.


PPS carbon fiber compound.jpg


تشنجی پلاستیک رسانای PPS تقویت شده با فیبر کربن

فیبر شیشه ای طولانی تقویت شده PA 6.png

TDS of pps lcf30.JPG


فیبر کربن تقویت شده PPS کاربرد پلاستیک رسانا

فیبر شیشه ای طولانی تقویت شده PA 6.png

PPS-LFT1.jpg

الیاف کربن PPS رسانا یک ماده پلیمری کاربردی است که PPS ، فیبر کربن و ماده رسانا را با هم مخلوط کرده و آن را با روشهای پردازش پلاستیک پردازش می کند. از مواد ضد الکتریسیته استاتیک برای مواد محافظ نیمه رسانا استفاده می شود که در کابل های ولتاژ متوسط ​​و زیاد استفاده می شود. ، رنگ: سیاه ، خاکستری ، آبی-خاکستری ، و غیره ، به طور عمده در الکترونیک ، بسته بندی مدار مجتمع ، محافظ موج الکترومغناطیسی و زمینه های دیگر استفاده می شود.


با من تماس بگیر

فیبر شیشه ای طولانی تقویت شده PA 6.png

تماس با pps material.jpg

Hot Tags: فیبر کربن تقویت شده PPS پلاستیک رسانا ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like