فیبر کربن PPS کامپوزیت برای بمب افکن

فیبر کربن PPS کامپوزیت برای بمب افکن

Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیکی شرکت با مسئولیت محدود فیبر تقویت شده منحصر به فرد ترموپلاستیک ساخته شده است. فیبر کربن کامپوزیتی PPS برای بمب افکن دارای خواص زیر است. اثر 1.Improved
حالت ضربه 2.Safer
جابجایی 3.Reduced
4. بهبود مقاومت خزش
چت کن

جزئیات محصول

فیبر کربن PPS کامپوزیت برای بمب افکنتوسعه فیبر کربن

50٪ فایبر گلاس شیشه ای تقویت شده PA 6.pngفیبر کربن باید توسط صنعت هوا فضا برای نیاز فوری برای تخلیه و مواد سبک وزن با قدرت بالا توسعه داده شود. این عمدتا یک فیبر خاص است که از کربن تشکیل شده است و نسل دوم پلاستیک تقویت شده فیبر است که بعد از فیبر شیشه ای ظاهر می شود. فیبر کربن دارای بیش از 90 درصد کربن، دارای خواص مکانیکی بسیار عالی است و دارای بالاترین استحکام خاص و بالاترین درجه خاص در مقایسه با دیگر الیاف با عملکرد بالا است. در فیبر کربن استحکام تنها در محیط با درجه حرارت بالا در بالاتر از 2000 ℃ در حال سقوط ماده است. علاوه بر این، دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد و عالی است. ارزشمندتر این است که فیبر کربن دارای سازگاری بالایی با سایر مواد است و دارای قابلیت پردازش پذیری نرم افزاری از فیبر نساجی است و به آسانی ترکیب و دارای آزادی طراحی مناسب است. درجه. این باعث می شود که فیبر کربن سریع ترین مواد تقویت شده فیبر در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی و مناسب برای زمینه های مختلف است.


Long Carbon Fiber pps granules.jpg

استفاده از فیبر کربن PPS در بمب افکن

50٪ فایبر گلاس شیشه ای تقویت شده PA 6.png

bomber.jpg

از آنجاییکه مواد کامپوزیتی تقویت شده از فیبر کربن نه تنها مواد سبک وزن و ساختاری با استحکام بالا هستند، بلکه دارای وظایف مهم خفا سازی مانند CF / PEEK یا CF / PPS می باشند، دارای خواص جذب بسیار بالایی هستند و می توانند موجب جذب امواج رادار شوند. ایالات متحده برای ساختن آخرین بمب افکن های مخفی استفاده شده است. ساختار اصلی هواپیمای S-22 ایالات متحده آمریکا، استفاده از پلاستیک های مهندسی ویژه تقویت شده با فیبر کربن متوسط می باشد. این فانتوم III جنگنده چانه زنی چتر نجات و دستگاه تخلیه سوختگی نیز از این مواد ساخته شده است.

تماس با ما

50٪ فایبر گلاس شیشه ای تقویت شده PA 6.png

contact.jpg

  


Hot Tags: فیبر کامپوزیت فیبر کربن برای بمب افکن، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید