فیبر کربن مقاوم در برابر خستگی نایلون 66 تقویت شده برای چرخ دنده اتومبیل

تقویت کننده فیبر کربن نایلون 66 ویژگی ها: 1. مقاومت خمشی ، مدول خمشی ، استحکام ضربه و مقاومت برشی هواپیما از کامپوزیت های CCF / MCPA با افزایش محتوای فیبر کربن افزایش می یابد. 2- ضریب اصطکاک و سایش کامپوزیت های CCF / MCPA با افزایش بار کاهش می یابد. 3. مکانیسم سایش کامپوزیت CCF / MCPA به طور عمده سایشی ساینده و سایش چسب است.
چت کن

جزئیات محصول

فیبر کربن تقویت شده نایلون 66 برای چرخ دنده اتومبیل


مشخصات کالا

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png


نام محصول نایلون 66 فیبر کربن را برای چرخ دنده اتومبیل پر کرد
رنگ سیاه ، طبیعی ، به عنوان مورد نیاز
تایپ کنید گلوله ، گرانول ، تراشه
محتوای پر شده 20-60٪ فیبر کربن طولانی

محل مبدا

Xiamen ، چین
بندر بندر Xiamen

نام تجاری

LFT-G

زمان تحویل 7-10 روز پس از پرداخت
الیاف کربن تقویت شده نایلون 66

به طور کلی اعتقاد بر این است که الیاف بلند (مداوم) از استحکام و چقرمگی بالا برتری دارند و الیاف خرد شده دارای خاصیت پردازش خوبی هستند. بنابراین ، مواد کامپوزیت فیبر کربن طولانی در پردازش فرآیند قالب ریزی کامل ، مواد کامپوزیت فیبر کربن کوتاه برای بهبود بیشتر خواص مکانیکی جهت توسعه مواد کامپوزیت فیبر کربن است.

بسته به طول فیبر کربن ، روش درمان سطح و میزان فیبر کربن ، تهیه یک ماده رسانا با داشتن خواص جامع عالی و خاصیت هدایت الکتریکی مختلف مانند مواد ضد الکتریسیته ، ماده محافظ الکترومغناطیسی نیز امکان پذیر است. ، یک ماده بدنه گرمایش مسطح ، و یک ماده الکترود. مواد نایلون تقویت شده با الیاف کربن در سالهای اخیر به سرعت توسعه یافته اند ، زیرا نایلون و فیبر کربن در زمینه های مربوطه مواد عالی هستند و مواد کامپوزیتی آنها بطور جامع نشان دهنده برتری هر دو است. استحکام و استحکام بسیار بالاتر از نایلون بدون آرماتور است و خزش با دمای بالا اندک است. ، پایداری حرارتی به میزان قابل توجهی بهبود یافته ، دقت ابعادی خوب است ، مقاومت در برابر سایش و خاصیت میرایی بسیار عالی است و عملکرد کامپوزیت بهتر از نایلون تقویت شده با فیبر شیشه است.برگه داده فنی فنی تقویت شده با فیبر کربن نایلون 66

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

long carbon fiber reinforced nylon 66.JPG

اگر به برگه داده های فنی دیگر محتوا از فیبر کربن طولانی پر شده با رسانا PA12 احتیاج دارید ، لطفاً با candyhu@lfrtplastic.com تماس بگیرید

LONG fiber length2.jpg

LONG FIBER'S Manufacturing.jpg

فیبر کربن بلند نایلون 66 نرم افزار تقویت شده

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

فیبر کربن pa12

کامپوزیت های تقویت شده با الیاف کربن نایلون 66 به جای فلزات دارای خواص بسیار خوبی هستند ، سبک وزن ، سفت و سخت برای پردازش هستند و کاربردهای آنها تقریباً تمام مناطق اقتصاد ملی را در بر می گیرد.


صنعت خودرو کامپوزیت های نایلون تقویت شده با الیاف کربن به دلیل مقاومت در برابر روغن عالی ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر خزش ، که نسبت به مواد فلزی معمولی بسیار سبک هستند ، در صنعت خودرو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. انواع پلاستیک های مهندسی ، از جمله PA66 ، با فیبر کربن تقویت شده و به تدریج در حال جایگزینی اجزای قبلی اتومبیل های ریخته گری مانند مخازن سوخت هستند. در ایالات متحده ، اروپای غربی و ژاپن از نایلون تقریباً در تمام قسمت های اتومبیل مانند قطعات موتور ، قطعات برقی و بدنه استفاده می شود. کامپوزیت های نایلون تقویت شده با الیاف کربن از مقاومت در برابر خستگی قوی برخوردار هستند که باعث می شود آنها برای ساخت دنده های هماهنگ همزمان در موتورهای احتراق داخلی خودرو مناسب باشند. موتورهای دیزل سنگین آلمان از این ماده برای ساخت دنده ها ، اتصالات لوله و سایر قطعات استفاده می کنند.


تیم ما

فیبر شیشه ای طولانی پر از PA 6.png

201807271533482524547.jpg

team تیم تحقیق و توسعه متشکل از بسیاری از پزشکان و استادان حرفه ای ، بیش از 10 سال تحقیق و توسعه و تجربه تولید پلاستیک اصلاح شده.

team تیم تجزیه و تحلیل با تجربه و آزمایش ، داشتن تجهیزات آزمایشگاهی پیشرو و کامل.

team تیم تولید با تجربه مدیریت کارخانه در سطح جهانی.


Hot Tags: مقاومت در برابر خستگی نایلون 66 تقویت شده فیبر کربن برای تجهیزات دنده اتومبیل ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید