فیبر کربن پلی آمید 6 برای بازوی ربات

شرکت پلاستیک کامپوزیت Xiamen LFT با مسئولیت محدود یک ترموپلاستیک پلاستیکی تقویت شده با الیاف طولانی است. فیبر کربن پلی آمید 6 برای بازوی Robot دارای خواص زیر است. پایداری شیمیایی 1.پایدار 2. وزن سبک 3. تحت تأثیر مواد شیمیایی نیست. مقاومت خستگی برابر است با آلیاژ چدن و ​​آلومینیوم
چت کن

جزئیات محصول


الیاف کربن پلی آمید 6 برای بازوی Robot


مشخصات محصول

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

فیبر کربن نه تنها از خصوصیات ذاتی مواد کربن برخوردار است بلکه قابلیت پردازش نرم الیاف نساجی را نیز دارد و نسل جدیدی از الیاف تقویت کننده است. فیبر کربن یک ماده گرافیتی ریز کریستالی است که با کربن سازی و گرافیت سازی الیاف ارگانیک بدست می آید. ریزساختار فیبر کربن شبیه به گرافیت مصنوعی است و یک ساختار گرافیتی لایه باز است. هر فیبر کربن از هزاران فیبر کربن کوچکتر تشکیل شده است که قطر آن در حدود 5 تا 8 میکرون است. فیبر کربن در سطح اتمی بسیار شبیه به گرافیت است و از لایه ای از اتم های کربن که به شکل شش ضلعی مرتب شده اند تشکیل شده است. تفاوت این دو در ارتباط بین لایه ها نهفته است. گرافیت یک سازه کریستالی است که در آن پیوندهای بین لایه شل می شوند ، در حالی که الیاف کربن ساختار بلوری نیستند و اتصالات بین لایه ای نامنظم است. این مانع از استحکام مواد تقویت کننده لغزش می شود. چگالی فیبر کربن به طور کلی 1750 کیلوگرم بر متر مکعب است. رسانایی حرارتی بالاست اما ظرفیت انتقال نیرو کم است و ظرفیت حرارتی خاص فیبر کربن نیز نسبت به مس کمتر است. هنگام گرم شدن ، الیاف کربن ضخیم تر و کوتاه تر می شوند. اگرچه رنگ طبیعی فیبر کربن سیاه است اما می توان آن را در رنگ های مختلفی رنگ کرد.


Polyamide 6 carbon fiber .jpg

بازوی برنامه ربات

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

Robot arm.jpg


materials از مواد فلزی در ساخت ربات های صنعتی استفاده می شود. استحکام مواد فلزی نسبتاً بزرگ است و پوشیدن آن آسان نیست. با این حال ، مواد فلزی فضای محدودی برای وزن سبک دارند. ماده فلزی که معمولاً در ساخت رباتها مورد استفاده قرار می گیرد از آلیاژ آلومینیوم است ، نسبت فولاد ضدزنگ اندک است و آلیاژ آلومینیوم برای پردازش راحت تر از فولاد ضد زنگ است.

در ساخت روبات ها از موادی مانند رزین ABS ، PVC ، نایلون و پلکسی گلاس استفاده می شود. در مقایسه با مواد فلزی مانند آلیاژ آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ، از مزایای چنین موادی عمدتاً وزن سبک و پردازش آسان است ، اما استحکام آن نسبتاً اندک است. در بعضی از قسمتهای بدون تنش ربات قابل استفاده است.

علاوه بر این ، مواد کامپوزیتی ساخته شده از الیاف شیشه یا فیبر کربن در سالهای اخیر به سرعت توسعه یافته اند ، و پتانسیل کاربرد آنها بسیار زیاد است. فیبر کربن نوع جدیدی از مواد فیبر مدولوس با استحکام بالا و دارای محتوای کربن بیش از 95٪ است. فیبر کربن "بیرونی و نرم در داخل" ، عملکرد مکانیکی برجسته ، استحکام کششی چندین برابر از فولاد ، چگالی تنها 1.7 گرم در سانتی متر ^ 3 ، 2/3 از آلومینیوم است ، یک ماده ساختاری مهم در دفاع نظامی و استفاده غیرنظامی است.

پلی آمید 6 کامپوزیت های فیبر کربن خواص بسیار خوبی دارند. استحکام و مدول خاص آنها در مصالح ساختاری موجود بیشتر است. رسانایی بین غیر فلزی و فلز است ، ضریب انبساط حرارتی بسیار کم است و انرژی ضد لرزش است. عملکرد خوب ، نامحلول در حلال های آلی ، اسیدها ، قلیاها و مقاومت در برابر خوردگی برجسته.


LFT-G ™ تیم

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

LFT-G

اطلاعات تماس

60٪ PP.png تقویت شده با فیبر شیشه ای بلند

تماس با فیبر شیشه ای طولانی pp.jpg

Hot Tags: پلی آمید 6 فیبر کربن برای بازوی ربات ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like