فیبر کربن طولانی پلی آمید 6 Pa6 Cf30

فیبر کربن طولانی پلی آمید 6 Pa6 Cf30

LFT G Xiamen® LFT پلاستیک کامپوزیت شرکت, با مسئولیت محدود است منحصر به فرد فیبر بلند تقویت گرمانرم تولید پلاستیک. مواد ما باید ویژگی های زیر. 1. بهبود تاثیر 2. امن تر حالت ضربه 3 کاهش warpage 4 مقاومت در برابر حرارت بهبود
چت کن

جزئیات محصول

  فیبر کربن های طولانی پلی آمید 6 cf30 pa6

                 

PA6 LCF شرح

Long Glass Fiber Filled PA 6.pngنام محصولفیبر کربن های طولانی پلی آمید 6 cf30 pa6
بدون قالبPA6-NA-LCF30
نرم افزارقطعات خودرو
رنگطبیعی، سیاه و سفید
گواهینامه هاSGS, ROHS, ISO
روش فرایند
ریخته گری
طول6-25mm


PA6 CF30 تصویر

Long Glass Fiber Filled PA 6.png


PA6 reinforced long carbon fiber.jpg


نایلون الیاف کربن خاصLong Glass Fiber Filled PA 6.png

نایلون الیاف کربن است نوع رسانا نایلون

فیبر کربن به پایه نایلون اضافه می شود. جزء فیبر کربن استحکام مواد و همچنین هدایت الکتریکی تعیین می کند. علاوه بر متعارف از 30% فیبر کربن می تواند رسیدن به قدرت 10 3 - 6 است که محصول رسانا است. علاوه بر این، علاوه بر الکتریکی رسانا بودن فیبر کربن می تواند همچنین در مقاومت نقش و تا حد زیادی افزایش قدرت.دو نوع شیشه ای تقویت شده فیبر نایلون فرآیندهای تولید وجود دارد. یکی روش الیاف کوتاه است, است که الیاف کوتاه شیشه ای و نایلون مخلوط و اکسترود گرانول و. دیگر روش طولانی و فیبر است. فیبر شیشه ای و نایلون اکسترودر دو پیچ از موقعیت های مختلف را وارد کنید: نایلون و افزودنی مخلوط و به قیف افزوده و فیبر شیشه ای به طور مداوم به پیچ از جمعیت پشم شیشه از طریق چرخش پیچ آورده. دو نوع شیشه ای تقویت شده فیبر نایلون فرآیندهای تولید وجود دارد. یکی روش الیاف کوتاه است, است که الیاف کوتاه شیشه ای و نایلون مخلوط و اکسترود گرانول و. دیگر روش طولانی و فیبر است. فیبر شیشه ای و نایلون اکسترودر دو پیچ از موقعیت های مختلف را وارد کنید: نایلون و افزودنی مخلوط و به قیف افزوده و فیبر شیشه ای به طور مداوم به پیچ از جمعیت پشم شیشه از طریق چرخش پیچ آورده.

دو نوع شیشه ای تقویت شده فیبر نایلون فرآیندهای تولید وجود دارد. یکی روش الیاف کوتاه است, است که الیاف کوتاه شیشه ای و نایلون مخلوط و اکسترود گرانول و. دیگر روش طولانی و فیبر است. فیبر شیشه ای و نایلون اکسترودر دو پیچ از موقعیت های مختلف را وارد کنید: نایلون و افزودنی مخلوط و به قیف افزوده و فیبر شیشه ای به طور مداوم به پیچ از جمعیت پشم شیشه از طریق چرخش پیچ آورده.


علاوه بر این، تفاوت بین الیاف کربن و کربن سیاه و سفید نایلون الیاف کربن در چگالی سبک تر است و نیاز به بسیاری از محصولات مواد علاوه بر مقاومت به ضربه و تراکم است. مانند اسب زین, صندلی دوچرخه مسابقه و غيره. نایلون الیاف کربن بهترین انتخاب است.

PA6 CF 30 TDS

Long Glass Fiber Filled PA 6.png

long carbon fiber pa6 tds.JPG

فیبر کربن طولانی پلی آمید 6 ApplicationLong Glass Fiber Filled PA 6.png

PA6 reinforced long carbon fbier.jpg


محصولات مرتبط

Polypropylene Filled Long Fiber Composite Pellets.png

Polypropylene Filled Long Fiber Composite Pellets.jpg fiberglass reinforced pps.jpg PBT-NA-LGF50.jpg PPS-LGF.jpgPA6 LFT PPS LFT PA66 LFT PPS LFT

نمایشگاه LFT

Long Glass Fiber Filled PA 6.png

201805151517053365845.jpgاطلاعات تماسLong Glass Fiber Filled PA 6.png

contact.jpg

Hot Tags: طول فیبر کربن پلی آمید 6 pa6 cf30، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، فروش، سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like