نایلون Pa66 Gf35 رزین

نایلون Pa66 Gf35 رزین

فیبر شیشه ای PA6 اصلاح شده توضیحات محصول تقویت شده فیبر شیشه ای PA6 اصلاح تقویت شده این سری از محصولات از طریق فیبر شیشه ای تقویت شده، تا حد زیادی بهبود حرارت مکانیکی مواد، مقاومت در برابر حرارت، ثبات ابعادی، مقاومت در برابر خزش. محصولات به طور عمده استفاده می شود خودرو ...
چت کن

جزئیات محصول


رزین nylon pa66 gf35خواص محصول

50٪ طولانی شیشه فیبر تقویت شده PA 6.png


PA66 GF35 35٪ نایلون 66 پلاستیکی تقویت شده GF است که اغلب در صنایع مانند مهندسی هواپیما و مهندسی مکانیک استفاده می شود. در مقایسه با TECAMID 66 GF35 سیاه و سفید این شیشه پر شده نایلون 66 سفتی را دوباره بهبود داده و می تواند بارهای زیادی را تحمل کند. خواص مناسب برای اجزای که تحت بارهای بالا استاتیک در طول دوره های طولانی و در دماهای بالا قرار می گیرند. با این حال، نایلون pa66 GF35 برای کاربردهای کشویی مناسب است زیرا فیبرهای شیشه ای می توانند باعث ایجاد ساییدگی قابل توجه در سطوح تماس شوند.


PA Compound long glass fiber.jpg

TDS از PA66 gf35 50٪ طولانی شیشه فیبر تقویت شده PA 6.png

pa6 gf33.JPG

محصولات مرتبط

50٪ طولانی شیشه فیبر تقویت شده PA 6.png

پلی ¬ پروپیلن پر فیلی کامپوزیتی Pellets.jpg TPU-NA-LGF55.jpg PBT-NA-LGF50.jpg PPS-LGF.jpg

PA6-LFT PP-LFT PA66-LFT PPS-LFT


تیم ما

50٪ طولانی شیشه فیبر تقویت شده PA 6.png

LFT-G.jpg

تمرکز بر (LFT-G، LFRT) تحقیق و توسعه و تولید: PA، PP، TPU، PPS، PBT، PPA، PEI، PEEK فیبر فیبر فیبر فیبر کربن و فیبر کربن مداوم نفوذ ترموپلاستیک کامپوزیت سری تزئینی مهندسی plastics.It می تواند در هوا فضا استفاده می شود، خودرو، تجهیزات پزشکی، تجهیزات ورزشی، لوازم خانگی و سایر اجزای نیمه ساختاری سبک وزن و مقرون به صرفه که نیاز به بازارهای با کارایی بالا دارند.

تماس

50٪ طولانی شیشه فیبر تقویت شده PA 6.png

contact.jpg

Hot Tags: نایلون pa66 gf35 رزین، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید