تاریخ ما

- 2003. آقای جی جی، رئیس جمهور، در اوایل سال 2003، برند ( Keyuan® Plastics ) را تأسیس کرد. Keyuan® عمدتا در مهندسی پلاستیک اصلاح شده PA6، PA66، ABS، PC، PBT، POM، TPU، PPS، PEI و غیره

- 2007. شاخه دوم --- توسعه قالب . ما تجهیزات جدیدی را برای مجموعه معرفی کردیم

یک کارخانه شاخه ای از طراحی و تولید قالب، متمرکز بر خدمات تزریق قالب تزریق پلاستیک.

- 2009 ما شروع به صادرات کسب و کار از طریق پلت فرم Alibaba. مشتریان ما همه را گسترش دادند

از آن پس در سراسر جهان. ما در همان سال خدمات ODM را تهیه کردیم.

- 2012 شاخه سوم --- آقای جی، ایجاد دومین شرکت - جولیر (Xiamen) شرکت فناوری، با مسئولیت محدود . ما دستگاه تزریق را به ارمغان آورده ایم و شعبه تزریق تزریق را تاسیس کردیم. از آن زمان، شرکت ما تبدیل به یک پلت فرم راه حل یک مرحله ای از جمله سه شاخه شد.

--2016 شاخه چهارم --- آقای جی، شرکت سومین شرکت Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک، ltd.focus را بر روی کامپوزیت های پلیمری با کارایی بالا و با مقاومت بالا- ترموپلاستیک های تقویت شده با فیبر بالا (LFT یا LFRT) ایجاد کرد.

کارخانه ما

Xiamen LFT شرکت کامپوزیت پلاستیکی، Ltd.was در شهرستان زیبای Xiamen.totaling 120000 متر مربع (12000 متر مربع) تشکیل شده است که شامل دفاتر شرکت ما، مرکز توسعه فنی، تولید پودر کامپوزیت، و عملیات پردازش اسیر. شرکت Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک، با هدف ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان در سراسر جهان است.

1.1.jpg

محصول ما

شرکت Xiamen LFT کامپوزیت پلاستیک، آموزشی ویبولیتین. محصولات شامل موارد زیر است:

1، PP-LFT 2، PA-LFT3، PBT-LFT4، PPS-LFT 5، PPA-LFT 6، TPU-LFT 7، PP-LCF 8، PA-LCF 9، PPS-LCF 10، PPA-LCF 11، PEI-LCF 12 PEEK-LCF

محصولات پلاستیکی کامپوزیتی ما به محصولات تکمیل شده توسط پردازنده ها با استفاده از قالب گیری تزریقی، اکستروژن پروفیل یا روش قالب گیری فشرده سازی شکل می گیرند.

برای کسانی که با استفاده از کامپوزیت های تقویت شده فیبر برای جایگزینی فلزات و دیگر مواد سنتی آشنا نیستند، ما توانایی هایی برای کمک به شما از مفهوم محصول از طریق تولید را داریم. ما گزینه های تک فروشنده برای طراحی محصول، تجزیه و تحلیل عملکرد، فرمول بندی کامپوزیت، تولید پودر کامپوزیت و پردازش به اجزای به پایان می رسد.

2.2.jpg

کاربرد محصول

ترموپلاستیک های تقویت شده فیبر بالا (LFT یا LFRT) به عنوان کامپوزیت های پلیمری با کارایی بالا و با مقاومت بالا در زمینه های هوا فضا، لوازم، خودرو، ساخت و ساز، دفاع، الکترونیک، دستکاری مایع، مراقبت های بهداشتی، تجهیزات صنعتی، رباتیک، کالاهای ورزشی، حمل و نقل و سایر بازارهایی که نیاز به مواد با کارایی بالا دارند.

3.3.jpg

گواهی ما

ما همیشه احساس می کنیم که تمام موفقیت شرکت ما به طور مستقیم با کیفیت محصولات ما ارائه می شود. آنها با بالاترین الزامات کیفیت مطابقت دارند، همانگونه که در استاندارد ISO9001، ISO14000: 14001 SGS و سیستم کنترل کیفیت دقیق ما مطرح شده است.

بازار تولید

ما مشتریان از بازار داخلی و خارج از کشور داریم. مدیران فروش می توانند برای برقراری ارتباط خوب صحبت می کنند. بازار اصلی ما:

آمریکای شمالی 20.00٪

جنوب اروپا 15.00٪

middle east 20٪

...

خدمات ما

تیم LFT-G® ترکیبی از 20 سال دانش کامپوزیت است، طراحان ما، مواد و مهندسین فرآیند همیشه برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس هستند و به عنوان همکاران ما در سراسر کل چرخه زندگی شما پشتیبانی می شوند.

ما به طور مستمر در تحقیقات جدید و محصولی شرکت می کنیم تا گسترش پاکت عملکرد و استفاده از فناوری فیبر طلایی را در راه های جدید و نوآورانه به کار بگیریم.